Nowoczesne strony WWW, czyli jakie? Tworzenie stron Gdańsk

Często można spotkać oferty firm specjalizujących się w tworzeniu witryn www, które promowane są jako nowoczesne. Co zatem kryje się pod hasłem nowoczesne strony internetowe?

Otóż wraz z rozwojem techniki i upowszechnieniem internetu mobilnego korzystamy intensywnie z zasobów sieci na urządzeniach mobilnych, posiadających bardzo różną wielkość i rozdzielczość ekranu. Wpasowanie się strony www w wielkość wyświetlacza smartfona, czy też tabletu może okazać się nie takie proste.

Tworzenie stron Gdańsk w standardzie są responsywne, czyli elastyczne. W praktyce oznacza to, że witryna bez względu na to, na jakim urządzeniu zostanie otwarta, wyświetli się możliwie jak najbardziej czytelnie z możliwością swobodnej nawigacji po jej zasobach, podstronach i funkcjonalnościach.

Tworzenie stron Gdańsk gwarantuje wykonanie stron responsywnych na miarę potrzeb klienta. O ile proste, nieskomplikowane wizytówki wpasowują się w ekrany nawet najmniejszych urządzeń bez strat na przejrzystości, to złożone serwisy i portale www przeładowane grafikami, plikami multimedialnymi, czy sliderami wymagają zaawansowanych zabiegów webmasterów, aby uzyskały zamierzony efekt.

im_2

W XXI wieku nie możemy sobie pozwolić na to, by nasza firmowa strona www nie była dostosowana do wyświetlaczy telefonów komórkowych, kiedy to użytkownicy internetu mobilnego przeważają w grupie internautów. Założeniem strony promocyjnej ma być dostępność, co za tym idzie tworzenie stron Gdańsk są projektowane z myślą o współczesnych wymaganiach odbiorców, korzystając z możliwości technicznych jakie daje nam technologia Responsive Web Design.

Wybierając szablon, projekt witryny winniśmy zwrócić uwagę na to, czy i jak prezentuje się dana witryna na różnych urządzeniach. Jeśli ma być ona naszą wizytówką nie powinniśmy pomijać żadnego odbiorcy online, który może okazać się naszym potencjalnym klientem. Atrakcyjny wygląd oraz intuicyjna obsługa witryny są jej niezbędnymi elementami składowymi.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s